Přehled produktu
| Položka | Popis |
| Název produktu | Žárově pozinkovaná ocelová trubka pro stavebnictví |
| Typ produktu | Svařovaná ocelová trubka s žárově-pozinkovaným povlakem |
| Hlavní aplikace | Konstrukce nosné konstrukce, přeprava tekutin a plynů, oplocení, průmyslové inženýrství |
| Hlavní výhoda | Jednotný zinkový povlak, silná přilnavost, vynikající odolnost proti korozi, dlouhá životnost, splňuje mezinárodní stavební normy |
Základní specifikace produktu
| Parametr | Podrobnosti |
| Technika | ERW (elektrický odpor svařovaný) |
| Základní materiál | Uhlíková ocel |
| Dostupné jakosti oceli | Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, A36, ASTM A53 Grade B, S235GT (EN 10219), STK400 (JIS G3444) |
| Tvar sekce | Kulatý / čtvercový / obdélníkový |
| Vnější průměr (kulaté potrubí) | 17 mm (0,67") - 406.4 mm (16") |
| Velikost čtvercové trubky | 10 mm × 10 mm - 500 mm × 500 mm |
| Velikost obdélníkové trubky | 10 mm × 20 mm - 400 mm × 600 mm |
| Tloušťka stěny | 0,8 mm - 18 mm |
| Standardní délka | 3m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m, 13.5m |
| Vlastní délka | K dispozici na vyžádání |
Limity chemického složení (%)
| Třída oceli | C (max.) | Si (max.) | Mn (max.) | P (max.) | S (max.) |
| Q235 (GB/T 3091) | 0.22 | 0.35 | 1.4 | 0.045 | 0.045 |
| S235GT (EN 10219) | 0.2 | - | 1.4 | 0.04 | 0.04 |
| ASTM A53 třída B | 0.3 | - | 1.2 | 0.05 | 0.045 |
| STK400 (JIS G3444) | 0.25 | - | - | 0.04 | 0.04 |
Specifikace zinkového povlaku
| Typ produktu | Hmotnost zinkového povlaku | Funkce povlaku |
| Žárově pozinkovaná svařovaná trubka | 40 g/m² - 275g/m² (lze upravit až na 500 g/m²) | Jednotné spojení, obětavá ochrana proti korozi, 15x delší životnost než u ocelových trubek bez povrchové úpravy |
Dostupné konečné ošetření
| Volba | Podrobnosti |
| 1 | Obyčejný konec |
| 2 | Zkosený konec |
| 3 | Závitový konec se spojkou / uzávěrem |
| 4 | Redukční / Socket End |
| Ukončení ochrany | Plastová čepice / Iron Protector k dispozici |
Soulad a standardy
| Standardní kategorie | Zahrnuté standardy |
| Čínské národní standardy | GB/T 3091, GB/T 13793, GB/T 14291, GB 3640 |
| Americké normy | ASTM A53, ASTM A36, ASTM F1083, ANSI B 36.10 |
| evropské normy | EN 10219, EN 39, DIN EN 10025 |
| Japonské standardy | JIS G3444 |
| Britské standardy | BS 1387 |
Klíčové vlastnosti produktu
| Funkce | Podrobný popis |
| Odolnost proti korozi | Proces žárové{0}}galvanizace ponorem ponoří svařované ocelové trubky do roztaveného zinku o teplotě 450 stupňů, čímž se vytvoří pevný povlak ze slitiny zinku{2}}železa. Zinková vrstva funguje jako obětní anoda, která nejprve zkorodovala, aby chránila podkladovou ocel, a poskytuje tak dlouhotrvající-ochranu proti korozi i v drsném prostředí. |
| Vysoká pevnost a spolehlivost | Svařovací technika ERW zajišťuje konzistentní tloušťku stěny a vysokou strukturální pevnost, vhodnou pro-náročné stavební aplikace. Prvotřídní základní materiál z uhlíkové oceli zaručuje vynikající svařitelnost a mechanické vlastnosti. |
| Jednotná kvalita povlaku | Přísná předúprava mořením odstraňuje oxidy železa z povrchu trubky, výsledkem je hladký, jednotný zinkový povlak se silnou přilnavostí, který zabraňuje odlupování a odlupování. |
| Podpora přizpůsobení | Přijměte vlastní velikost, tloušťku, hmotnost zinkového povlaku a konečné zpracování, abyste splnili specifické požadavky projektu. |
Běžné aplikace
| Oblast použití | Specifická použití |
| Konstrukce | Konstrukční lešení, stavební konstrukce, plotové sloupky, zábradlí, podpěra přístřešku |
| Přeprava kapalin a plynů | Vodovod, přeprava zemního plynu, požární potrubí, kanalizace |
| Průmyslové inženýrství | Konstrukce zařízení pro chemické zpracování, námořní konstrukce, těžební podpůrné konstrukce |
| Dekorace a nábytek | Regály, výstavní stánky, podpěry stanů, rámy venkovního nábytku |
Balení a doprava
| Položka | Podrobnosti |
| Způsob balení | Malý vnější průměr: v balení s ocelovým páskem / obalem z plastové fólie; Velký vnější průměr: Hromadné nakládání; Vlastní balení k dispozici na vyžádání |
| Přístav zásilky | Přístav Tianjin, Čína |
| Dodací lhůta | 10-30 dní po obdržení zálohy, závisí na množství objednávky |
| Platební podmínky | T/T (30% záloha, 70% zůstatek před odesláním), L/C na dohled, Western Union |
| Minimální objednané množství | 2 metrické tuny |
| Obchodní podmínky | FOB / CFR / CIF / EXW |
Zobrazit produkty

Popis produktů
FAQ
Otázka: O1: Jaký je rozdíl mezi žárově pozinkovanou svařovanou trubkou a před-pozinkovanou svařovanou trubkou?
A: A: Žárově zinkovaná svařovaná trubka se po svařování zpracuje ponořením celé hotové trubky do roztaveného zinku, čímž se vytvoří silnější, rovnoměrnější zinkový povlak s lepší přilnavostí a odolností proti korozi. Před-pozinkovaná trubka používá k přímému svařování předem-pozinkované ocelové plechy a povlak na oblasti svarového spoje se během výroby poškodí, což vede k rychlejší korozi. Pro stavební projekty, které vyžadují dlouhou životnost, je spolehlivější volbou žárově zinkovaná svařovaná trubka.
Otázka: Q2: Můžete přizpůsobit velikost a délku galvanizovaných svařovaných trubek tak, aby vyhovovaly našemu stavebnímu projektu?
Odpověď: Ano, plně podporujeme zakázkovou výrobu. Můžeme upravit vnější průměr, tloušťku stěny, délku řezu a konečnou úpravu (hladký konec, zkosený konec, závitový konec atd.) podle rozměrových požadavků vašeho projektu. Stačí nám zaslat svůj podrobný specifikační list a my vám do 2 pracovních dnů potvrdíme a zajistíme výrobu.
Otázka: O3: Jaká je průměrná životnost žárově zinkované svařované ocelové trubky pro stavbu?
A: A: Životnost se liší v závislosti na prostředí. V suchém vnitřním prostředí mohou naše galvanizované svařované trubky při správné instalaci vydržet více než 50 let. V běžných venkovních stavebních podmínkách je životnost obecně 20-30 let. V pobřežních nebo vysoce korozivních průmyslových oblastech, když upravíte silnější zinkový povlak (275 g/m² nebo vyšší), může stále vydržet 15-20 let bez vážné koroze.
Otázka: Q4: Jaké certifikace kvality mají vaše stavební pozinkované svařované trubky?
Odpověď: Všechny naše produkty splňují mezinárodní normy a jsme držiteli certifikace CE pro evropské trhy, certifikace systému managementu kvality ISO 9001 a zkušebních zpráv třetích-stran SGS pro tloušťku zinkového povlaku, chemické složení a mechanické vlastnosti. Můžeme poskytnout odpovídající certifikační dokumenty spolu s přepravními dokumenty podle potřeby.
Otázka: O5: Jaké je minimální množství objednávky a mohu v jedné objednávce kombinovat různé specifikace?
A: A: Minimální objednací množství pro naše standardní specifikace žárově zinkovaných svařovaných trubek je 2 metrické tuny. Umožňujeme smíchání několika různých velikostí a typů trubek v jedné nádobě, abychom vyhověli vaší malé-sérii více{3}}požadavek na stavební projekty, což vám pomůže ušetřit náklady na dopravu.
Otázka: Q6: Jak dlouho trvá vaše výrobní doba pro hromadné objednávky?
Odpověď: A: U produktů se standardní specifikací, které jsou na skladě, můžeme zajistit odeslání do 3-7 pracovních dnů po obdržení zálohy. U hromadných objednávek s vlastní specifikací je dodací lhůta výroby obecně 10-25 pracovních dnů, což závisí na celkovém množství objednávky a požadavcích na přizpůsobení. Při zadání objednávky vám poskytneme jasný harmonogram doručení.
Otázka: Otázka 7: Můžete přijmout kontrolu třetí-strany před odesláním?
Odpověď: Ano, vítáme-kontrolní organizace třetích stran určené zákazníky k provádění-kontroly kvality produktů, velikosti a výkonu nátěru na místě před odesláním. Budeme plně spolupracovat na kontrolních pracích a jakékoli nekvalifikované produkty budou před dodáním přepracovány nebo vyměněny, abychom zajistili, že obdržíte kvalifikované produkty.
Kontakt
jsme tu pro vás
Tel
Číslo: +86-22-58162536
Kontaktujte přímo
Telefon/Whatsapp:
+86-15822996332
Populární Tagy: žárově zinkovaná svařovaná ocelová trubka pro stavebnictví, Čína žárově zinkovaná svařovaná ocelová trubka pro stavební výrobce, dodavatele, továrnu


